Sonar kun je in verschillende types onderverdelen, hieronder heb ik een paar voorbeeld geplaatst, en bij ieder snapshot een korte uitleg van wat je ziet. De snapshots zijn gemaakt met de Humminbird Solix, Onix en de Humminbird Helix SI G2N.
2D sonar
Hier zie je een schooltje baarzen op de Humminbird Solix, één baars gevangen en een aantal baarzen die de gevangen baars volgen.2D Sonar op de Humminbird Onix, school aasvis en roofvissen eronder!School vissen bij talud op de 2D sonar van de Humminbird Helix.
Down imaging sonar
Autobus op de Down Imaging van Humminbird Helix.Gezonken boot op Down Imaging van de Humminbird Helix.Brasem op de Humminbird Onix 4x ingezoomd.
Side imaging sonar
Gezonken boot 2x ingezoomd op Side Imaging Humminbird Helix.Een enkele vis op Side Imaging, contouren goed te zien in de sonar schaduw, Humminbird Helix.Duikers op de bodem van de rivier, duidelijk de schaduw van de benen en flippers te zien.Schooltje mooie vissen 2x ingezoomd op de Side imaging Humminbird Helix.
360 imaging sonar
Talud, plantenbedden en witvis(Brasem) Humminbird OnixGezonken bootje op de Humminbird 360 Imaging.
Combinatie scherm 2D en DI.
Puur om te laten zien hoe krachtig een goede instelling is!
2D sonar en down imaging, rechts duidelijk de snoekbaars.Snoekbaars gezien en gevangen dankzij down imaging!